Liivi Tamm – toimetamine

Liivi luua on Meediapildis ajakirjade sisu. Toimetaja ülesandeks on leida teemalehtede jaoks asjakohast infot, olgu siis tegu ehitusturu ülevaate või tippsportlase portreega. Liivi nuputab koos meeskonnaga loodava ajakirja sisu, kirjutab lood, toimetab tekstid ühtseks tervikuks. Pikk töökogemus AS Äripäev eriväljaannete toimetajana on talle selleks puhuks andnud piisava kogemustepagasi.
E-mail: liivi@meediapilt.ee
Telefon: +372 510 7011Foto - Eve Rammo


Ellen Ostrat – müügi- ja projektijuhtimine

Ellen seisab meie firmas pjedestaali esimesel astmel – kindel siht silme ees ja ideid pudeneb kui varrukast. Kaheksa aastane töökogemus Äripäeva reklaamimüügi projektijuhina õpetas talle asju, mida raamatutest naljalt ei leia. Oskus kuulata ja kaasa mõelda on Elleni töö lahutamatu osa. Suhetes kliendiga peab kinni põhimõttest, et kui kliendil läheb hästi, siis läheb hästi ka temal. Nii on tal tekkinud pikaajalised kliendisuhted väga paljude ettevõtetega. Ta hindab ausust ja koostööd ning oskab väärtustada ka kriitikat.

Elleni tööväline aeg kulub nii vanadele kui uutele põnevatele ettevõtmistele, mistõttu igavust tunda ei ole veel õnnestunud.
E-mail: ellen@meediapilt.ee
Telefon: +372 5668 8515


Foto - Eve Rammo


Eve Rammo – kujundamine

Meie ajakirjad on Eve nägu – just tema on nuputanud valmis kõigi Meediapildi ajakirjade kujundused.
Eve on võlur, kes oskab luua klassikaliselt või pungilt, õrna joonega või julgelt joonistades, just nii, nagu sisu eeldab. Kui vaja, haarab Eve pliiatsi ja joonistab Photoshopile konkurentsi pakkudes ka taustapildid ise valmis. Eve tiitlikogus on kujundusauhindu nõnda palju, et auhinnadiplomitega annaks ühe toakese seinad ära katta: see ongi vist loogiline, kui ühes inimeses on kokku saanud terav silm, tubli sõõm kaasamõtlemist sisuga, tehnilised oskused ja mis peaasi, loomingulisus. Ahjaa, Evel on veel üks salajane anne: ta oskab meie lugudele soovitada uskumatult tabavaid pealkirju!
E-mail: eve@meediapilt.ee
Telefon: +372 507 4772


Foto - Anneli Ostrat


Anneli Ostrat – müük

Anneli on 5 aastat töötanud logistikavaldkonnas, kuid ka müügi- ja personalitöö on talle tuttav. Anneli usub, et igale olukorrale on olemas lahendus ja ta saab hakkama kõigega, mida ette võtab. Nii ka on!

Vabal ajal hüppab Anneli ratta sadulasse. Spordipisikuga on nakatunud ka tema tütar, kellega koos on alati tore midagi ette võtta.
E-mail: anneli@meediapilt.ee
Telefon: +372 5804 3467

Foto - Sigrid Kahar


Sigrid Kahar – partnerlussuhted ja levi

Sigrid on pikalt töötanud Eesti suurimates jaekaubandusettevõtetes, kus tema tööks on olnud personali- ning kvaliteedijuhtimise eest vastutamine, juhtimissüsteemide loomine ja toimivana hoidmine. Meediapildis aitab Sigrid sirgeks sättida Exceli tabelid, mõtleb paika eelarved ja nuputab strateegiaid. Mõnikord ütleb Sigrid, et “julge hundi rind on rasvane”, teinekord arutleb, et “parem varblane pihus kui tuvi katusel”.Tööst vaba aega sisustab Sigrid peamiselt kokkamisega. Värskelt on omandatud pagar-kondiitri elukutse.
E-mail: sigrid@meediapilt.ee
Telefon: +372 521 0632

Heli Lehtsaar-Karma – toimetamine

Heli on Meediapildis enda kanda võtnud Põllumehe Teataja toimetamise. Nagu meist paljudel, on ka Helil seljataga pikk kogemus ajakirjanikuna: ta on toimetanud isegi Rahva Hääle noorterubriiki. Toonane kolleeg hoiatas Helit, et ajakirjandus on kui viirus, millesse nakatudes enam sellest lahti ei saa, ja täna tunnistab Heli paarikümneaastasele kogemusele viidates, et see vastab tõele küll.
Lisaks oskab Heli ka hüva nõu anda: näiteks MTÜ Rahatarkus kaasasutajana eraisikutele rahaasjade korraldamise koolitusi tehes. Vabal ajal hüppab Heli vette ja ujub. Isegi siis, kui mõistlikud inimesed seda veetemperatuurile viidates isegi ei kaalu.
E-mail: heli@meediapilt.ee
Telefon: +372 511 5530