Eesti ehitab

Eesti Ehitab messiajakiri

Ajakiri on ehitusmessi “Eesti ehitab” ametlik väljaanne ning kuni 10 000 eksemplari jagame messikülastajatele sissepääsus käest-kätte, lisaks on ajakirjal ka suur veebilevi.

Tegemist on kvaliteetsele paberile trükitud ajakirjaga, milles põnevat lugemist nii ehitusvaldkonna professionaalile kui ka asjaarmastajale.  

Messiajakirja sisu

2013. aastast väljaantud ajakirja toimetaja on Liivi Tamm, kellel on pikaajaline kogemus ehitusvaldkonna ajakirjade toimetamisel. Väljaanne kajastab aasta oodatuima sündmuse parimaid pakkumisi, annab ülevaate valdkonna uudistest, jagab praktilisi näpunäiteid ehitajale ja renoveerijale ning kajastab olukorda kinnisvaraturul.

Suur osa ajakirjast on pühendatud valdkonna üldisele tutvustamisele läbi ehitusturu arvamusliidrite seisukohtade ning on põnev lugemine spetsialistile. Eraldi rubriigina on välja toodud praktilised nõuandelood, mis aitavad lõpptarbijal paremaid otsuseid teha.

Mess "Eesti ehitab"

“Eesti ehitab” on Eesti Näituste messikeskuses kord aastas toimuv ehitusvaldkonna erialamess. 1997. aastal alguse saanud ehitusalane suursündmus on kasvanud messituru tuntuimaks brändiks. Tegu ka suurima ekspositsioonipinna ning osalevate firmade ja külastajate arvuga erialamessiga Eestis.

Mess keskendub innovaatiliste tehnoloogiate, ehituskonstruktsioonide, -materjalide, -masinate, -seadmete ja -tööriistade esitlemisele; kinnisvaraarenduse, -hoolduse ja -halduse teemade avamisele ning uusima oskusteabe, kogemuste ja oskuste levitamisele.

Kes on messiajakirja lugeja?

Ajakiri “Eesti ehitab” on praktiline abimees messihallis orienteerumiseks (osalejate nimekiri, messi kataloog, messihallide plaanid), ent põhjalikud artiklid ehitusturust ja arvamusliidrite soovitused muudavad ajakirja asjalikuks materjaliks just ehitusturu arengutest huvitatud spetsialistile. Oleme aastate jooksul näinud, et ajakiri viiakse messilt kontorisse, kus on põnevat lugemist kõigile.

Eraldi sektsioon „praktiline nõuanne“ on loodud ehitushuvilist eraklienti silmas pidades. Siin antakse infot uudistoodete ja töövõtete kohta.

Levi

Messiajakirja „Eesti ehitab“ näol on tegemist messi ametliku ajakirjaga, mis on trükitud 205 x 276 mm kvaliteetsele kriitpaberile.

  • Ajakirja tiraaž on kuni 10 000 eksemplari, mis jagatakse messihalli sissepääsu juures sisenejatele käest-kätte. 
  • Ajakirja veebiversiooni järellevi toimub sotsiaalmeedias ja levitamise kaudu ka erialaliitude ning Eesti Näituste kodulehtedel.
  • Ajakirja veebiversioon on üleval ehitusteemalise portaali EhitusEST, https://ehitusest.ee pealehel, samuti ilmuvad kõik ajakirja artiklid EhitusESTi portaalis ning on tasuta kõigile loetavad. Messiajakirja ilmudes saavad kõik EhitusESTi uudiskirja saajad samuti meilile kokkuvõtte ilmunud teemadest.

Ilmumisgraafik

Väljaanne Materjalid esitada Ilmub
Messiajakiri "Eesti ehitab 2025"
02.04.2025
09.04.2025

Ajakirja reklaamid ja mõõdud

Reklaampind esikaas
Reklaampind tagakaas ja siselehed
Reklaampind lehekülg
Reklaampind pool lehekülge
Reklaampind pool lehekülge
Reklaampind veerand lehekülge

Reklaami kujundusele lisada 5 mm lõikevaru.

Kõik sisuturundusartiklid ilmuvad märkega “Reklaamtekst”.

Hindadele lisandub käibemaks.

Reklaami kujundamine: 40€

Reklaamteksti kujundamine: 100€ (sh olemasoleva teksti toimetamine, keeletoimetamine ning kujundamine)

Reklaamteksti loomine: kokkuleppel

Reklaami tellimine

Ellen Ostrat

Ellen Ostrat – müügi- ja projektijuhtimine

Telefon: +372 5668 8515

Anneli Ostrat

Anneli Ostrat – müük

E-mail: anneli@meediapilt.ee
Telefon: +372 5804 3467

Ilmunud ajakirjad

OÜ Meediapilt
Registrikood: 12376744
Aadress: Pärnu mnt 161-10
Tallinn 11624

Telefon: +372 510 7011
www.meediapilt.ee
E-mail: info@meediapilt.ee
Toimetus: toimetus@meediapilt.ee