Reklaam

Koostöös erialaliitudega annab Meediapilt välja ehitusajakirja EhitusEST, tööstusajakirja TööstusEST ja põllumajandusajakirja Põllumehe Teataja.

www.toostusest.ee

5 korda aastas ilmuv tööstusajakiri, mis jõuab tasuta Eesti tööstussektori tippudeni. Ajakirja loomisesse on läbi kolleegiumi kaasatud Eesti tööstusorganisatsioonid. Kolleegiumilaua taga annavad liidud sisu osas toimetusele täpse sisendi – millised on vajalikud teemad ja kuhu peaks olema suunatud teravik.

Tööstusteemadest huvitunud lugeja leiab lehelt liitude jooksvad uudised ning ajakirjas ilmunud artiklid. Ajakirja ilmudes jagatakse uudiskirja läbi liitude ja Meediapildi toimetuse kontaktivõrgustike, kokku ca  2300 kontakti. Lisaks levitatakse uudiseid FB ja Twitteri lehekülgedel. Veebi sisu ei ole tasuline: kõik lood on vabalt loetavad.

Ehitusest märts 2018

6 korda aastas ilmuv projekteerimise ja ehituse teemasid kajastav ajakiri, mis jõuab tasuta Eesti ehitusvaldkonna tippudeni. Ajakirja loomisesse on läbi kolleegiumi kaasatud Eesti projekteerimis- ja ehitusorganisatsioonid. Kolleegiumilaua taga annavad liidud sisu osas toimetusele täpse sisendi – millised on vajalikud teemad ja kuhu peaks olema suunatud teravik.

EhitusEST

Ehitusteemadest huvitunud lugeja leiab lehelt liitude jooksvad uudised ning ajakirjas ilmunud artiklid. Ajakirja ilmudes jagatakse uudiskirja läbi liitude ja Meediapildi toimetuse kontaktivõrgustike, kokku ca 3350 kontakti. Lisaks levitatakse uudiseid FB ja Twitteri lehekülgedel. Veebi sisu ei ole tasuline: kõik lood on vabalt loetavad.

6 korda aastas ilmuv põllumajandusajakiri, mis jõuab tasuta Eesti põllumeesteni. Ajakirja loomisesse on läbi kolleegiumi kaasatud Eesti põllumajandusorganisatsioonid. Kolleegiumilaua taga annavad liidud sisu osas toimetusele täpse sisendi – millised on vajalikud teemad ja kuhu peaks olema suunatud teravik.

Põllumehe Teataja veebi logo

Põllumajandusteemadest huvitunud lugeja leiab lehelt liitude ja PRIA jooksvad uudised ning ajakirjas ilmunud artiklid. Ajakirja ilmudes jagatakse uudiskirja läbi liitude ja Meediapildi toimetuse kontaktivõrgustike, kokku ca 1600 kontakti. Lisaks levitatakse uudiseid FB ja Twitteri lehekülgedel – neid jagavad nii põllumajandusliidud  kui PRIA, kes lisab Põllumehe Teataja kohta info ka oma igakuisesse uudiskirja (ca 9700 kontakti). Veebi sisu ei ole tasuline: kõik lood on vabalt loetavad.

OÜ Meediapilt
Registrikood: 12376744
Aadress: Pärnu mnt 161-10
Tallinn 11624

Telefon: +372 510 7011
www.meediapilt.ee
E-mail: info@meediapilt.ee
Toimetus: toimetus@meediapilt.ee