Reklaam

Koostöös erialaliitudega annab Meediapilt välja ehitusajakirja EhitusEST, tööstusajakirja TööstusEST ja põllumajandusajakirja Põllumehe Teataja.

Samuti jõuame lugejani messiajakirjade Tourest ja Eesti Ehitab ning ehitusvaldkonnas lõpptarbijale suunatud ajakirja Remondi ja ehita vahendusel.

www.toostusest.ee

5 korda aastas ilmuv tööstusajakiri, mis jõuab tasuta Eesti tööstussektori tippudeni. Ajakirja loomisesse on läbi kolleegiumi kaasatud Eesti tööstusorganisatsioonid. Kolleegiumilaua taga annavad liidud sisu osas toimetusele täpse sisendi – millised on vajalikud teemad ja kuhu peaks olema suunatud teravik.

Tööstusteemadest huvitunud lugeja leiab lehelt liitude jooksvad uudised ning ajakirjas ilmunud artiklid. Ajakirja ilmudes jagatakse uudiskirja läbi liitude ja Meediapildi toimetuse kontaktivõrgustike, kokku ca  2300 kontakti. Lisaks levitatakse uudiseid FB ja Twitteri lehekülgedel. Veebi sisu ei ole tasuline: kõik lood on vabalt loetavad.

Ehitusest märts 2018

6 korda aastas ilmuv projekteerimise ja ehituse teemasid kajastav ajakiri, mis jõuab tasuta Eesti ehitusvaldkonna tippudeni. Ajakirja loomisesse on läbi kolleegiumi kaasatud Eesti projekteerimis- ja ehitusorganisatsioonid. Kolleegiumilaua taga annavad liidud sisu osas toimetusele täpse sisendi – millised on vajalikud teemad ja kuhu peaks olema suunatud teravik.

EhitusEST

Ehitusteemadest huvitunud lugeja leiab lehelt liitude jooksvad uudised ning ajakirjas ilmunud artiklid. Ajakirja ilmudes jagatakse uudiskirja läbi liitude ja Meediapildi toimetuse kontaktivõrgustike, kokku ca 3350 kontakti. Lisaks levitatakse uudiseid FB ja Twitteri lehekülgedel. Veebi sisu ei ole tasuline: kõik lood on vabalt loetavad.

6 korda aastas ilmuv põllumajandusajakiri, mis jõuab tasuta Eesti põllumeesteni. Ajakirja loomisesse on läbi kolleegiumi kaasatud Eesti põllumajandusorganisatsioonid. Kolleegiumilaua taga annavad liidud sisu osas toimetusele täpse sisendi – millised on vajalikud teemad ja kuhu peaks olema suunatud teravik.

Põllumehe Teataja veebi logo

Põllumajandusteemadest huvitunud lugeja leiab lehelt liitude ja PRIA jooksvad uudised ning ajakirjas ilmunud artiklid. Ajakirja ilmudes jagatakse uudiskirja läbi liitude ja Meediapildi toimetuse kontaktivõrgustike, kokku ca 1600 kontakti. Lisaks levitatakse uudiseid FB ja Twitteri lehekülgedel – neid jagavad nii põllumajandusliidud  kui PRIA, kes lisab Põllumehe Teataja kohta info ka oma igakuisesse uudiskirja (ca 9700 kontakti). Veebi sisu ei ole tasuline: kõik lood on vabalt loetavad.

Remondi ja ehita päis

Ajakiri “Remondi ja ehita” on ilmunud aastast 2015 ning selle teemad pakuvad huvi  ja lugemist eelkõige lõpptarbijale. Anname isetegijatele nõu viimistlusmaterjalide valikul,  maja ventilatsiooni- või soojustuslahenduste planeerimisel, samuti kirjutame aia hooldamisest ja toome välja omapäraseid lahendusi jm põnevat.  

Ajakirja 6000 trükieksemplari jagatakse koostööpartneri Espak kauplustes üle Eesti. Ajakirja elektroonilise versiooni saavad uudiskirja osana koostööpartneri uudiskirja saajad, 100 000 Sisustuswebi uudiskirjasaajat ja INkodu klienti. 

Ajakirja kõik artiklid on vabalt loetavad ehitusvaldkonna veebis EhitusEST.

Eesti Ehitab messiajakiri

Ajakiri on ehitusmessi “Eesti ehitab” ametlik väljaanne, milles on põnevat lugemist nii ehitusvaldkonna professionaalile kui ka asjaarmastajale.  Suur osa ajakirjast on pühendatud valdkonna üldisele tutvustamisele läbi ehitusturu arvamusliidrite seisukohtade ning on põnev lugemine spetsialistile. Eraldi rubriigina on välja toodud praktilised nõuandelood, mis aitavad lõpptarbijal paremaid otsuseid teha.

Ajakirja (kuni 10 000 eksemplari) jagatakse messihalli sissepääsu juures sisenejatele käest-kätte. Ajakirja veebiversioon on üleval erialaliitude,  Eesti Näituste kui ehitusteemalise portaali EhitusESThttps://ehitusest.ee pealehel, samuti ilmuvad kõik ajakirja artiklid EhitusESTi portaalis ning on tasuta kõigile loetavad. 

 

OÜ Meediapilt
Registrikood: 12376744
Aadress: Pärnu mnt 161-10
Tallinn 11624

Telefon: +372 510 7011
www.meediapilt.ee
E-mail: info@meediapilt.ee
Toimetus: toimetus@meediapilt.ee