SLO Electricity

SLO Electricity

1992. aastal tegevust alustanud SLO-l on täitunud veerandsada. Meediapilt on aidanud kaks aastat kokku panna SLO messiajakirja, kust võib leida lugemist nii nutikate lahenduste, disainitrendide kui valdkonda puudutavate seadusemuudatuste kohta.
Loe täpsemalt...
Maanteeamet: Meie teed, tööd ja inimesed

Maanteeamet: Meie teed, tööd ja inimesed

Maanteeamet tähistab tuleval aastal oma 100. sünnipäeva. Iga valminud teelõigu ja uudse lahenduse taga on kellegi idee, nii saavad siin kaante vahel sõna just Maanteeameti inimesed. Räägime lahti näiteks teedeehituse, teehoolde, liikluskorralduse, õigusküsimuste või e-lahenduste valdkonna igapäevatöö ja tulevikuplaanid.
Loe täpsemalt...
Eesti Ehitab 2015

Eesti Ehitab

Meediapilt annab välja messiajakirja "Eesti ehitab", millest leiab nii ülevaatlikke artikleid ehitussektorist, põnevaid portreelugusid kui praktilisi nõuandeid. Ajakirja koondame kevadise ehitushooaja alguse uudised, mis annavad ülevaate ehitussektori olukorrast. Ajakirja levitatakse füüsiliselt messihallis, erialaliitude vahendusel, lisaks jõuab ajakirja elektrooniline versioon Bauhofi meistriklubi klientideni.
Loe täpsemalt...
Tourest

Tourest

Oleme partnerid aasta oodatuimaks turismisündmuseks kujunenud turismimessile Tourest. Luubi all on reisimuljed kogu maailmast ja parimad puhkuste sihtkohad nii meil kui mujal. Väljaandes saavad sõna Eesti suurimad reisibürood ja -korraldajad, kelle kaudu avatakse erinevaid reisimisega seotud teemasid ja pakkumisi. Lisaks praktilistele soovitustele leiab ajakirjast põnevat lugemist erinevate maade kommetest ja toidukultuurist – kõigest sellest, mis on õnnestunud reisi aluseks. Loodame, et saate ajakirjast häid mõtteid oma reisiplaanide tegemiseks!
Loe täpsemalt...
EhitusEST

EhitusEST

Meediapilt annab välja koostöös Eesti Ehitusettevõtjate Liidu, Eesti Projektbüroode Liidu, Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu, Eesti Betooniühingu ja Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühendusega 6 korda aastas ilmuvat ajakirja, mis vahendab ehitusvaldkonna uudiseid ja probleeme, arvamuslugusid, edu- ja persoonilugusid. Ajakirjast leiab nii ülevaatlikke artikleid ehitussektorist, põnevaid portreelugusid kui praktilisi nõuandeid. Ajakiri saadetakse otsepostiga Eesti ehitusliitude liikmetele ning lisaks levitatakse ehitusmaterjale müüva keti Bauhof elektroonilistes kanalites.
Loe täpsemalt...
TööstusEST

TööstusEST

TööstusEST on tööstusvaldkonna erialaliitude Eesti Elektritööstuse Liidu, Eesti Masinatööstuse Liidu, Eesti Keemiatööstuse Liidu, Eesti Plastitööstuse Liidu, Eesti Elektroonikatööstuse Liidu, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu ja Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu ametlik häälekandja. Ajakirjast ja tasuta loetavast veebist leiab nii ülevaatlikke artikleid tööstussektorist, põnevaid portreelugusid kui praktilisi probleemartikleid.
Loe täpsemalt...
Põllumehe Teataja

Põllumehe Teataja

Meediapilt annab välja ajakirja Põllumehe Teataja, millest leiab nii ülevaatlikke artikleid põllumajandussektorist, portreelugusid kui praktilisi nõuandeid ning arvamuslugusid. Ajakirja koondame põllumajandushooaja uudiseid, mis annavad ülevaate valdkonna olukorrast ja probleemkohtadest. Ajakirja antakse välja koostöös Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja ja Eestimaa Talupidajate Keskliiduga ning levitatakse liitude vahendusel ning otsepostiga.
Loe täpsemalt...
BENU Apteek, Ilu ja Tervis

BENU Apteek, Ilu ja Tervis

BENU Apteegi ajakiri Ilu ja Tervis toob lugejani tuntud inimeste tegemised läbi persoonilugude, spetsialistide soovitused ning erinevad terviseteemad. BENU loodab oma ajakirjaga olla kasulik nii lapsevanematele, noortele kui eakatele inimestele, kes otsivad sobivat kosmeetikat või tunnevad huvi mõne terviseprobleemi vastu.
Loe täpsemalt...
Disain kodus ja aias

Disain. Kodus ja aias

Ajakiri koondab ideid, vihjeid ja näpunäiteid kõigile kodusisustajatele ning rohenäppudele. Sisus kajastuvad valdkonna parimate tegijate soovitused, kus tuuakse näiteid tuntud sisearhitektide parimatest töödest. Väljaannet levitatakse messidel Interjöör, Kinnisvara ja Aiandus, Bauhofis, eelinfona jagavad ajakirja veebiversiooni nii Bauhof kui INKodu.
Loe täpsemalt...
Interjöör ja Aiandus

Interjöör ja Aiandus

Ajakiri koondab ideid, vihjeid ja näpunäiteid kõigile kodusisustajatele ning rohenäppudele. Sisus kajastuvad kevadised messiuudised, valdkonna parimate tegijate soovitused, vahendatakse tuntud sisearhitektide parimaid töid. Väljaannet levitatakse tasuta messidel Interjöör, Kinnisvara ja Aiandus ning nädala jooksul enne sündmust ürituse eelinfona.
Loe täpsemalt...
Remondi ja Ehita

Remondi ja Ehita

Remondi ja Ehita jagab näpunäiteid kodu renoveerimiseks, ehitamiseks ning aia sisustamiseks. Teemad on valitult selliselt, mis pakuvad huvi eelkõige isetegijale: vana maja renoveerimise osas annab nõu SRIK, teada saab, kuidas kasvatada kinnisvara väärtust ning millist abilist valida ja mida silmas pidada aia hooldamisel. Samuti anname nõu viimistlusmaterjalide valikul, maja ventilatsiooni ja soojustuse teemadel. Muidugi ei puudu ka omapärased lahendused ja portreelood. Ajakirja 6000 trükieksemplari jagatakse Bauhofi kauplustes üle Eesti. Ajakirja elektroonilise versiooni saavad uudiskirja osana 83 500 Bauhofi Meistriklubi liiget, 100 000 Sisustuswebi kontakti, 30 000 Arco Vara klienti.
Loe täpsemalt...
Tallinna merepäevad 2014

Tallinna merepäevad 2014

Tallinna Merepäevade ajalehest leiad ideid, mida merepeol teha - olemas on programm ja kaart, lugeda saab ka sellest, mida eestlased oma toidulauale panevad, lapsed leiavad lehest Ilmar Trulli ristsõna ja luuletuse.
Loe ajakirja siit...
GoAdventure

GoAdventure

Sirvid üht päris uut väljaannet – GoAdventure’ oma ajakirja Reisile!. GoAdventure poolt on ajakirja sisu, Meediapilt on hoolt kandnud kujundusliku poole eest. Lisaks praktilisele infole ja hotellide tutvustamisele leiab ajakirjast põnevat lugemist erinevate riikide ajaloost, kommetest ja muidugi toidukultuurist – paljude õnnestunud reiside nurgakivist.
Loe täpsemalt...
Ilu sõnum

Ilu sõnum

Uudsed tooted ja hoolitsused, professionaalide nipid, messi parimad pakkumised ja nõuanded on koondatud ajakirja „Ilu sõnum“. Ajakiri annab ülevaate messist „Ilu sõnum“ ja tutvustab ilumaailma uudiseid. Väljaandes on eraldi osa igapäevakosmeetika uudiste tutvustamiseks ning professionaalide nurk, lisaks aitavad messihallide plaanid, osalejate nimekiri ning programm külalisel kohapeal orienteeruda.
Loe ajakirja siit...
Triatlon

Triatlon

Juba teist aastat jagatakse Tartu Mill Triathloni ja TriSmile Triathlonist osavõtjatele, külastajatele ajakirja Triatlon. Ajakirja antakse välja koostöös Eesti Triatloni Liiduga, seda levitatakse võistluste infotelgis ja osavõtjate infokottides, osa tiraažist jagatakse aastalitsentsi omanikele, samuti partnerite ja toetajate poolt. Ajakirja sisuosa jaguneb kaheks: informatiivne, võistluste infot kajastav, osa ning valdkonda laiemalt tutvustav sisublokk, kust leiate portreelugusid triatlonimaailma tippudega ning praktilisi näpunäiteid harrastajale. Saa teada, mida arvavad hooajast Eesti tipud ning mida silmas pidada võistluseks valmistumisel.
Loe lähemalt siit...
Ökomäss

Ökomäss

Kogupereüritusel Ökomäss käsitletakse ehitamise, renoveerimise ja restaureerimise ning kodu- ja keskkonnakujundamise valdkondi. Mullune festival kuulus Kultuuripärandi aasta ja Keskkonnahariduse programmidesse ning kutsus kokku huvilisi, kes otsisid infot keskkonnateadliku ehitamise kohta. Festivali kavas olid seminarid spetsialistidele ja linnarahvale, õpitoad täiskasvanutele ja lastele, osa oli võimalik saada filmiprogrammist. ÖkoMäss festivali ajakiri aitab üritusel orienteeruda (kava, programm jmt), vahendab spetsialistide soovitusi ja praktilisi juhiseid vana hoone korrastajatele. Siit saab lugeda nii kultuuriaasta olemusest, vana maja hingeelust kui muinsuskaitse valdkonna valupunktidest.
Loe ajakirja siit...
Motoexotika

Motoexotika

Kui Motoexotika mess tähistas kümnendat juubelit, aitas sündmusele tähelepanu tõmmata ka päris oma ajakiri, mida jagati messikülastajaile tasuta. Kvaliteetsele kriitpaberile trükitud väljaanne andis aimu motomaailma uudistest ja koondas teemasid kuumadest sündmustest ja motomaailma magnetitest. Programm ja plaanid, Check Hot ja uunikumid, motomaailma Grand Old Man Igor Ellisson ja noored motoässad.
Loe ajakirja siit...
Meremess

Meremess

Mis tunne võib olla katsuda avamerepurjekal jõudu loodusega? Jaanus Tamme teab. Mida põnevat võib sukelduja leida Punase mere sügavustest? Aire Eder näitab. Millised on kasulikud app´id meremehele? Meremessi ajakirjast saad vihjeid. Need ja paljud muud teemad võtab kokku Meremessi ajakiri, mida jagati messi sissepääsul kõigile merendushuvilistele. Kvaliteetsele kriitpaberile trükitud väljaanne jõudis messihallist ka koju ja kontori lauale, kus seda rahulikult edasi sai uudistada.
Loe ajakirja siit...