AJAKIRJAST:

Ajakiri DISAIN. KODUS JA AIAS on loomulik jätk sisustus-, aiandus ja kinnisvaramesside “Interjöör”, “Aiandus” ja “Kinnisvara″ ametlikule ajakirjale, mida Meediapilt andis välja 6 aastat. Mõtlesime välja nii messiajakirja kontseptsiooni kui levistrateegia, nüüd oleme liikunud päris oma ajakirja juurde.

SISU:

Ajakirjast DISAIN. KODUS JA AIAS saab aimu uute ja olemasolevate suundade kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks. Samuti leiavad huvitavat lugemist rohenäpud.

Loe ajakirja siit:

 
 
 
 
 
 
 
 

Meie messiväljaandega saate tutvuda, klikkides pildil:


 


 

 

 

 

 

 

MEIE LUGEJA:

Ajakirja on koondatud ülevaatelood valdkonna uudistest ja erinevate näidiskodude tutvustused. Ajakirja lugeja on huvitatud uusimatest trendidest sisustusturul ning leiab ajakirjast inspiratsiooni praktiliste otsuste tegemisel.  Aianduse osa ajakirjas jagab kevadhooajaks praktilisi näpunäiteid aia hooldamise ja kujundamisega seotud teemadel.

LEVI:

  • Ajakirja jagatakse Interjööri messil koostööpartnerite boksides (1000 eksemplari).
  • 5000 eksemplari Bauhofi kauplustes.
  • Eelinfona jagab ajakirja veebiversiooni Bauhof Meistriklubi uudiskirja saajatele ning koduportaal INKodu (kokku ca 90 000 kontakti).
  • Ajakirja teemad leiavad kajastamist ka ehitusest.ee veebis ning jõuavad lugejani ka läbi sotsiaalmeedia.