Tourest

TOUREST MESS:

Tourest on vanim ja suurim turismimess Balti riikides. 2018. aasta mess tõi kolme päeva jooksul kokku 584 eksponenti 30 erinevast riigist, sh olid esmakordselt esindatud Maroko ja Kuuba. Kolme päeva jooksul külastas messi kokku 30 109 inimest.

Mess toimub paralleelselt 3 erinevas hallis.

Peahallis on eksponentidena esindatud reisikorraldajad, reisibürood, transpordiettevõtted, kindlustusfirmad, haridusasutused, hotellid, spaad, restoranid, meelelahutusteenuste ja vaba aja tegevuste pakkujad ja välismaised sihtkohad. “Puhka Eestis” hallis on esindatud Eesti maakonnad koos nende alla koondunud ettevõtjatega, andes ülevaate Eesti siseturismi võimalustest. Lisaks on messil lastehall.

SISU:

Meediapilt OÜ messiajakirja eesmärgiks on anda ülevaade messil toimuvast ning tekitada lugejates huvi valdkonna vastu – kajastamist leiavad peale messiinfo reisimuljed kogu maailmast. Väljaandes saavad sõna Eesti suurimad reisibürood ja -korraldajad, kelle kaudu avatakse erinevaid reisimisega seotud teemasid ja pakkumisi. Lisaks praktilistele soovitustele leiab ajakirjast põnevat lugemist erinevate maade kommetest ja toidukultuurist – kõigest sellest, mis on õnnestunud reisi aluseks. Loodame, et saate ajakirjast häid mõtteid oma reisiplaanide tegemiseks!

Vaata ilmunud ajakirju siit, klikkides pildile:

Tourest 2015

MEIE LUGEJA:

Tourest messiajakiri annab lugejale praktilist infot  reisimistega seotud küsimuste osas, pakub põnevat lugemist erinevate maade kohta, intervjueerib turismivaldkonna arvamusliidreid, pakub ideid reisiotsuste tegemiseks. Samuti on ajakiri vajalik messihallis orienteerumiseks – siit leiab lugeja messihallide plaanid ja ürituse programmi.

Ajakirja sirvib ühelt poolt Touresti külastaja, kes otsib messi kohta praktilist infot, samas on ajakirja lugejaks iga reisihuviline, kellele on olulised ühtviisi nii praktilised nõuandelood kui kirjeldused ja kogemuslood erinevatest maailma riikidest. Lugemist jätkub – eelmisel aastal võttis 85% messi külastajatest ajakirja koju kaasa.

LEVI:

Messiajakirja trükiarv on 10 000 eksemplari. Väljaannet jagatakse messikeskuse sisenejatele tasuta käest-kätte, see on trükitud 205x276mm kvaliteetsele kriitpaberile.

  • Lisaks saavad ajakirja welcome-bagi vahendusel kõik messil osalejad.
  • Ajakirja elektrooniline versiooni jagatakse messinädalal Eesti suurimate reisibüroode uudiskirjalistide ja/või FB kaudu, samuti teeme koostööd Hotelliveebiga.
  • Ajakirja järelturundamine toimub sotsiaalmeedia ja Touresti kodulehe kaudu.

Reklaami ennast Tourest messiajakirjas:

Loe täpsemalt...

OÜ Meediapilt
Registrikood: 12376744
Aadress: Pärnu mnt 161-10
Tallinn 11624

Telefon: +372 510 7011
www.meediapilt.ee
E-mail: info@meediapilt.ee
Toimetus: toimetus@meediapilt.ee