EESTI EHITAB MESSIST:

Eesti ehitab / Estbuild on Eesti Näituste messikeskuses toimuv iga-aastane ehitusvaldkonna erialamess. 1997. aastal alguse saanud ehitusalane suursündmus on kasvanud messituru tuntuimaks brändiks. Tegu ka suurima ekspositsioonipinna ning osalevate firmade ja külastajate arvuga erialamessiga Eestis.
Mess keskendub innovaatiliste tehnoloogiate, ehituskonstruktsioonide, -materjalide, -masinate, -seadmete ja -tööriistade esitlemisele; kinnisvaraarenduse, -hoolduse ja -halduse teemade avamisele ning uusima oskusteabe, kogemuste ja oskuste levitamisele.

SISU:

Ajakiri Eesti Ehitab kajastab aasta oodatuima ehitussündmuse parimaid pakkumisi, annab ülevaate valdkonna uudistest, jagab näpunäiteid ehitajale ja renoveerijale ning kajastab olukorda kinnisvaraturul. Suur osa ajakirjast on pühendatud valdkonna üldisele tutvustamisele läbi ehitusturu arvamusliidrite seisukohtade. Eraldi rubriigina on välja toodud praktilised nõuandelood, mis aitavad lõpptarbijal paremaid otsuseid teha.

Meie väljaannetega saab tutvuda lähemalt, klikkides pildil:

Eesti ehitab 2014
Eesti ehitab 2014
Eesti ehitab 2014
Eesti ehitab 2017
Eesti ehitab 2014
Eesti ehitab 2019

 

 

 

 

 

 

 

KES ON LUGEJA:

Ajakiri “Eesti ehitab” on praktiline abimees messihallis orienteerumiseks (osalejate nimekiri, messi kataloog, messihallide plaanid), ent  põhjalikud artiklid ehitusturust ja arvamusliidrite soovitused muudavad ajakirja asjalikuks materjaliks just ehitusturu arengutest huvitatud spetsialistile.

Eraldi sektsioon „praktiline nõuanne“ on loodud ehitushuvilist eraklienti silmas pidades. Siin antakse infot uudistoodete ja töövõtete kohta.

LEVI:

„Eesti ehitab“ näol on tegemist messi ametliku ajakirjaga (maht ca 100 leheküge), mis on trükitud 205 x276 mm kvaliteetsele kriitpaberile.

  • Ajakirja tiraaž on 10 000 eksemplari, mis jagatakse messihalli sissepääsu juures sisenejatele käest kätte.
  • Nädala jooksul enne messi jagatakse ajakirja ka Eesti Ehitusettevõtjate Liidu, Eesti Ehitusmaterjalitootjate Liidu, Eesti Korteriühistute Liidu ning Säästva Renoveerimise Infokeskuse kaudu, mis suurendab oluliselt messinumbris kajastatud teemade ning ettevõtete profiilide nähtavust.
  • Ajakirja elektroonilist versiooni levitatakse nädal enne messi ehitusmaterjalide kaupluse Bauhof infokirja osana (ca 90 000 kontakti).
  • Ajakirja elektroonilise versiooni järellevi toimub sotsiaalmeedias ja ISSUU-lingi levitamise kaudu ka erialaliitude ning Eesti Näituste kodulehtedel.
  • Kõik ajakirjas ilmuvad lood on üleval ka ehitusteemasid kajastavas portaalis www.ehitusest.ee

Reklaami ennast “Eesti ehitab” messiajakirjas:

Loe täpsemalt...