Meie tööd

SLO Electricity

SLO Electricity

1992. aastal tegevust alustanud SLO tähistab peagi 25. sünnipäeva. Meediapilt aitas kokku panna SLO juubelihõngulist ajakirja, kust võib leida lugemist nii nutikate lahenduste, disainitrendide kui valdkonda puudutavate seadusemuudatuste kohta.
Loe täpsemalt...
Maanteeamet: Meie teed, tööd ja inimesed

Maanteeamet: Meie teed, tööd ja inimesed

Maanteeamet tähistab tuleval aastal oma 100. sünnipäeva. Iga valminud teelõigu ja uudse lahenduse taga on kellegi idee, nii saavad siin kaante vahel sõna just Maanteeameti inimesed. Räägime lahti näiteks teedeehituse, teehoolde, liikluskorralduse, õigusküsimuste või e-lahenduste valdkonna igapäevatöö ja tulevikuplaanid.
Loe täpsemalt...
Eesti Ehitab

Eesti Ehitab

Meediapilt annab välja messiajakirja "Eesti ehitab", millest leiab nii ülevaatlikke artikleid ehitussektorist, põnevaid portreelugusid kui praktilisi nõuandeid. Ajakirja koondame kevadise ehitushooaja alguse uudised, mis annavad ülevaate ehitussektori olukorrast. Ajakirja levitatakse füüsiliselt messihallis, erialaliitude vahendusel, lisaks jõuab ajakirja elektrooniline versioon Bauhofi meistriklubi klientideni.
Loe täpsemalt...
Tourest

Tourest

Oleme partnerid aasta oodatuimaks turismisündmuseks kujunenud turismimessile Tourest. Luubi all on reisimuljed kogu maailmast ja parimad puhkuste sihtkohad nii meil kui mujal. Väljaandes saavad sõna Eesti suurimad reisibürood ja -korraldajad, kelle kaudu avatakse erinevaid reisimisega seotud teemasid ja pakkumisi. Lisaks praktilistele soovitustele leiab ajakirjast põnevat lugemist erinevate maade kommetest ja toidukultuurist – kõigest sellest, mis on õnnestunud reisi aluseks. Loodame, et saate ajakirjast häid mõtteid oma reisiplaanide tegemiseks!
Loe täpsemalt...
EhitusEST

EhitusEST

Meediapilt annab välja koostöös Eesti Ehitusettevõtjate Liidu, Eesti Projektbüroode Liidu, Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu, Eesti Betooniühingu ja Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühendusega 6 korda aastas ilmuvat ajakirja, mis vahendab ehitusvaldkonna uudiseid ja probleeme, arvamuslugusid, edu- ja persoonilugusid. Ajakirjast leiab nii ülevaatlikke artikleid ehitussektorist, põnevaid portreelugusid kui praktilisi nõuandeid. Ajakiri saadetakse otsepostiga Eesti ehitusliitude liikmetele ning lisaks levitatakse ehitusmaterjale müüva keti Bauhof elektroonilistes kanalites.
Loe täpsemalt...
TööstusEST

TööstusEST

Meediapilt annab välja koostöös Eesti Elektritööstuse Liidu, Eesti Masinatööstuse Liidu, Eesti Keemiatööstuse Liidu, Eesti Plastitööstuse Liidu, Eesti Elektroonikatööstuse Liidu, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu ning Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liiduga 4 korda aastas ilmuvat tööstusvaldkonna ajakirja. Ajakirjast leiab nii ülevaatlikke artikleid tööstussektorist, põnevaid portreelugusid kui praktilisi probleemartikleid.
Loe täpsemalt...
Põllumehe Teataja

Põllumehe Teataja

Meediapilt annab välja ajakirja Põllumehe Teataja, millest leiab nii ülevaatlikke artikleid põllumajandussektorist, portreelugusid kui praktilisi nõuandeid ning arvamuslugusid. Ajakirja koondame põllumajandushooaja uudiseid, mis annavad ülevaate valdkonna olukorrast ja probleemkohtadest. Ajakirja antakse välja koostöös Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja ja Eestimaa Talupidajate Keskliiduga ning levitatakse liitude vahendusel ning otsepostiga.
Loe täpsemalt...
BENU Apteek, Ilu ja Tervis

BENU Apteek, Ilu ja Tervis

BENU Apteegi ajakiri Ilu ja Tervis toob lugejani tuntud inimeste tegemised läbi persoonilugude, spetsialistide soovitused ning erinevad terviseteemad. BENU loodab oma ajakirjaga olla kasulik nii lapsevanematele, noortele kui eakatele inimestele, kes otsivad sobivat kosmeetikat või tunnevad huvi mõne terviseprobleemi vastu.
Loe täpsemalt...
Interjöör ja Aiandus

Interjöör ja Aiandus

Ajakiri koondab ideid, vihjeid ja näpunäiteid kõigile kodusisustajatele ning rohenäppudele. Sisus kajastuvad kevadised messiuudised, valdkonna parimate tegijate soovitused, vahendatakse tuntud sisearhitektide parimaid töid. Väljaannet levitatakse tasuta messidel Interjöör, Kinnisvara ja Aiandus ning nädala jooksul enne sündmust ürituse eelinfona.
Loe täpsemalt...
Remondi ja Ehita

Remondi ja Ehita

Remondi ja Ehita jagab näpunäiteid kodu renoveerimiseks, ehitamiseks ning aia sisustamiseks. Teemad on valitult selliselt, mis pakuvad huvi eelkõige isetegijale: vana maja renoveerimise osas annab nõu SRIK, teada saab, kuidas kasvatada kinnisvara väärtust ning millist abilist valida ja mida silmas pidada aia hooldamisel. Samuti anname nõu viimistlusmaterjalide valikul, maja ventilatsiooni ja soojustuse teemadel. Muidugi ei puudu ka omapärased lahendused ja portreelood. Ajakirja 6000 trükieksemplari jagatakse Bauhofi kauplustes üle Eesti. Ajakirja elektroonilise versiooni saavad uudiskirja osana 83 500 Bauhofi Meistriklubi liiget, 100 000 Sisustuswebi kontakti, 30 000 Arco Vara klienti, samuti levitab Eesti Korteriühistute Liit ajakirja e-versiooni.
Loe täpsemalt...
Page 1 of 212

OÜ Meediapilt
Registrikood: 12376744
Aadress: Pärnu mnt 161-10
Tallinn 11624

Telefon: +372 566 77 131
www.meediapilt.ee
E-mail: info@meediapilt.ee
Toimetus: toimetus@meediapilt.ee