Interjöör ja Aiandus

MESSIST: 

Eesti Näituste messikeskuses toimub aprillis sisustus-, aiandus ja kinnisvaramessid “Interjöör”, “Aiandus” ja “Kinnisvara″. Sisustusmessilt INTERJÖÖR saab aimu uute ja olemasolevate suundade kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks ning kõike huvitavat interjööri valdkonnast.

Samaaegselt toimub mess Aiandus, mis on üks pikimate traditsioonidega erialamess, kus osalevad ettevõtted saavad teemakohaseid tooteid ja teenuseid esitleda ja müüa.

SISU:

Ajakiri kajastab Eesti Näituste messikeskuse traditsiooniliste messide Interjöör, Kinnisvara ja Aiandus tähtsündmuseid, ajakirja on lisatud messide kataloog. Eesmärk on pakkuda võimalikult palju informatsiooni uute ja olemasolevate suundade kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, anda inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks ning vahendada uudiseid interjööri ning aianduse valdkonnast.

Meie eelmiste messiväljaandega saate tutvuda, klikkides pildil:
  

 

 

 

 

 

MEIE LUGEJA:

Ajakiri on messi külastajale praktiline abimees messihallis orienteerumiseks (osalejate nimekiri, messihallide plaanid).  Väljaandesse on koondatud ka ülevaatelood valdkonna uudistest ja erinevate näidiskodude tutvustused, seega jätkub lugemist ka koju.

Ajakirja lugeja on peamiselt eraklient, kes on huvitatud uusimatest trendidest sisustusturul ning leiab ajakirjast inspiratsiooni praktiliste otsuste tegemisel.  Aianduse osa ajakirjas jagab kevadhooajaks praktilisi näpunäiteid aia hooldamise ja kujundamisega seotud teemadel.

LEVI:

OÜ Meediapilt korraldab sarnaselt mullusega välja messide Interjöör ja Aiandus ametliku ajakirja väljaandmist. Ajakiri on trükitud 205x276mm kvaliteetsele kriitpaberile.

  • Ajakirja jagatakse messihalli sissepääsul sisenejatele käest-kätte.
  • Ajakirja saavad welcome-bagi vahendusel kõik messil osalejad.
  • Nädala jooksul enne messi jagatakse osa tiraazist  koostööpartnerite kaudu.
  • Ajakirja elektroonilist versiooni levitatakse INKodu ning Sistuswebi kontaktidele ning sotsiaalmeedias.

Reklaami ennast Interjöör ja Aiandus messil:

Loe täpsemalt...

OÜ Meediapilt
Registrikood: 12376744
Aadress: Pärnu mnt 161-10
Tallinn 11624

Telefon: +372 566 77 131
www.meediapilt.ee
E-mail: info@meediapilt.ee
Toimetus: toimetus@meediapilt.ee