MESSIST: 

Meediapilt andis Eesti Näituste messikeskuses toimuva sisustus-, aiandus ja kinnisvaramesside “Interjöör”, “Aiandus” ja “Kinnisvara″ ametlikku ajakirja välja 6 aastat, sh mõtlesime välja messiajakirja kontseptsiooni ja levistrateegia.

SISU:

Ajakiri kajastas Eesti Näituste messikeskuse traditsiooniliste messide Interjöör, Kinnisvara ja Aiandus tähtsündmuseid, ajakirja oli lisatud messide kataloog.
Sisustusmessilt INTERJÖÖR saab aimu uute ja olemasolevate suundade kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks ning kõike huvitavat interjööri valdkonnast.Nii oli ka meie eesmärk pakkuda võimalikult palju informatsiooni uute ja olemasolevate suundade kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, anda inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks ning vahendada uudiseid interjööri ning aianduse valdkonnast.

Meie messiväljaandega saate tutvuda, klikkides pildil:


  

 

 

 

 

 

MEIE LUGEJA:

Ajakiri on messi külastajale praktiline abimees messihallis orienteerumiseks (osalejate nimekiri, messihallide plaanid).  Lisaks oli väljaandesse koondatud ka ülevaatelood valdkonna uudistest ja erinevate näidiskodude tutvustused, seega jätkus lugemist ka koju.

Ajakirja lugeja on peamiselt eraklient, kes on huvitatud uusimatest trendidest sisustusturul ning leiab ajakirjast inspiratsiooni praktiliste otsuste tegemisel.  Aianduse osa ajakirjas jagab kevadhooajaks praktilisi näpunäiteid aia hooldamise ja kujundamisega seotud teemadel.

LEVI:

  • Ajakirja jagati messihalli sissepääsul sisenejatele käest-kätte.
  • Ajakirja said welcome-bagi vahendusel kõik messil osalejad.
  • Nädala jooksul enne messi jagati osa tiraažist koostööpartnerite kaudu.
  • Ajakirja elektroonilist versiooni levitati INKodu ning Sistuswebi kontaktidele ning sotsiaalmeedias.